Dámský salon Leviter

Cvičící část salonu Leviter byla z ekonomických důvodů k 30. listopadu uzavřena.

 

Milé dámy,
přijďte se zbavit celulitidy a přebytečných centimetrů!
Přijďte si vytvarovat postavu, posílit svaly, zlepšit kondici a zvednout sebevědomí!

Zacvičte si v příjemném prostředí na profesionálních strojích VacuShape, vibrační plošině Robin WBV 1000 a nově také na revolučním cvičebním stroji Five Riders!

V podtlakové kabině VacuShape během 40-ti minutového aerobního cvičení odbouráte depotní tuk, odstraníte celulitidu a ztratíte nechtěné centimetry na těch správných místech – stehna, bříško a zadeček (zde je tabulka s výsledky klientek).

Vibrační plošina Vám zase umožní skvěle vytvarovat postavu za minimum času. Takže pokud nechcete trávit hodiny v posilovnách a tělocvičnách (za neustálého okukování ostatních) přijďte si zacvičit do příjemného, čistého a soukromého prostředí, za asistence osobní trenérky. Posílíte a procvičíte celé tělo způsobem, který je mnohem efektivnější než běžné cvičení. Užijete si také příjemné vibrační masáže, které jsou účinnou prevencí celulitidy.

Nemusíte přemýšlet, jestli VacuShape a vibračka opravdu fungují – to je už dávno dokázané! Prostě přijďte a udělejte něco pro sebe. Odhoďte poslední výmluvy proč ,,ne“ a proč až ,,zítra“ a řekněte ANO příjemnému a efektivnímu cvičení Na VacuShape a vibrační plošině nejlépe už DNES!

Protože krásný pocit Vám nikdo nevezme.

Za kolektiv salonu Leviter
Radka Pospíšilová
majitelka